Свечена - Код за нарачка S01

Свечена - Код за нарачка S01
Код за нарачка: S01
Достапност: На залиха
Инфо во описот на тортата

Достапни опции


Град:

Состав на торта:


Количина: Додади во кошничка

Кувертира - СкопјеГрад:Скопје

За нарачки контактирајте нè на следниве телефони 02/2627870 или 070/270174

РАБОТНО ВРЕМЕ 08:00 - 21:00

 

 

 

 

Ве интересира нешто повеќе за Свечена - Код за нарачка S01?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...